Dostawa

W każdym przypadku możliwy jest odbiór osobisty w naszym salonie w Strzałkowie.
Część produktów o dużych gabarytach oraz wadze oferujemy z dowozem naszym środkiem transportu oraz z wniesieniem. Informacja o tym zawarta jest w opisie produktu.
Pozostałe produkty wysyłamy przesyłkami kurierskimi.

Tak, istnieje taka możliwość.

W przypadku dostawy naszym transportem termin dostawy ustalany jest indywidualnie w porozumieniu z kupującym.
W przypadku standardowej przesyłki kurierskiej termin dostawy to 2-3 dni. 
W przypadku przesyłki paletowej czas dostawy może się wydłużyć do 4 dni roboczych. 

Standardowo dla wszystkich naszych produktów oferujemy bezpłatną dostawę na terenie kraju. W przypadku wyłączenia bezpłatnej dostawy taka informacja musi być zamieszczona w opisie produktu.
W przypadku odbioru produktu w naszym sklepie stacjonarnym osobiście lub przez pełnomocnika oferujemy opust cenowy i informacja na ten temat zawarta jest w opisie produktu.

Płatność

Płatność w salonie gotówką, kartą płatniczą, przelewem szybkim.
Przy zakupach online oferujemy płatność za pobraniem, płatność przelewem lub za online za pomocą platformy Przelewy24

Zamówienia

Zamówienie można złożyć telefonicznie pod numerem kontaktowym podanym w zakładce “kontakt”, mailowo na adres podany w zakładce “kontakt” oraz poprzez zakup bezpośredni w naszym sklepie internetowym na naszej stronie www.stylowekamienie.com

W celu anulowania zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy pod numerem telefony lub adresem mailowym podanym w zakładce “kontakt”

Nie, założenie konta nie jest wymagane.

Poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z nami oraz w przypadku przesyłek kurierskich za pomocą przekazanego przez nas linku do śledzenia przesyłki online.

Zasady zwrotu zakupionych w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym towarów regulowane są aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.